  • Autonics SPA-030-05 Switched Mode Power Supply (SMPS)
SPA-030-05 Authorised Distributor, Dealer, Supplier offers Best Price in India
Product Features
  • Brand : Autonics
  • Model : SPA-030-05
  • Output power : 30W
  • Input Voltage : 100-240VAC~ 50/60Hz
  • Permissible voltage : 85-264VAC~50/60Hz
  • Output Voltage : 5VDC
  • Output Current : 6A
  • Mounting type : Using Bolts
Product Description
SPA-030-05 Autonics Switched Mode Power Supply (SMPS), Output power : 30W, Input Voltage : 100-240VAC~ 50/60Hz, Permissible voltage : 85-264VAC~50/60Hz, Output Voltage : 5VDC, Output Current : 6A, Option : Mounting type :Using Bolts